Моника Селеш и Мартина Хингис ще играят на финала на тенис-турнира в Токио. Селеш отстрани Ана Курникова на полуфиналите, а Хингис надигра италианката Силвия Фарина.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Моника Селеш и Мартина Хингис ще играят на финала на тенис-турнира в Токио.