Моника Селеш и Мартина Хингис ще играят на финала на тенис-турнира в Токио.
Селеш отстрани Ана Курникова на полуфиналите, а Хингис надигра италианката Силвия Фарина.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google