Трикратната световна шампионка по художествена гимнастика Мария Петрова бе гост в предаването "Преди обед".
"Много беше хубаво, че организирахме в София Световна купа в олимпийската година. Колкото до рускините - те са извънземни, не знам какво друго да кажа. Разликата между нас и тях е огромна - и като финансови ресурси, и като качества. Ние обаче имаме хъс и емоционалност, каквито никой друг няма.
Илиана Раева представя една велика музика по много шантав начин, ние сме оригинални. Да си първи е различно от това да си втори и трети дори. Искам това, което аз съм изпитала да го изпитат и сегашните гимнастички. Разликата е огромна, а виждам, че натам сме тръгнали, което е добре".
Петрова, която е съпруга на шефа на БФС Борислав Михайлов, взе отношение и по темата около скандала между Михайлов и Стоичков, който разтърсва футбола ни в последните дни.
"Знам какво се случва. Съжалявам, че това са двама футболисти от великото поколение, които 20 години са играли заедно и не могат да се разберат по нормален начин, а тонът започва да се изкривява. Не е обаче моя работа да коментирам тази тема", завърши Петрова.