Дженифър Каприати спечели първия турнир от Големия шлем - Откритото първенство по тенис на Австралия.
На финала американката надигра драматично Мартина Хингис и завоюва трофея за втора поредна година.



Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google