Отборът на Манчестър Юнайтед победи с 1:0 ЦСКА (Москва) като гост в среща от група "В" на Шампионска лига и записа трета поредна победа в турнира.

Капитанът на националния ни отбор Димитър Бербатов игра цял мач за "червените дяволи", получи жълт картон и асистира за победното попадение на Валенсия.

По-интересните положения бяха през втората част. В 53-та минута на срещата Бербатов преодоля двама противникови футболисти, след което падна в наказателното поле, но получи жълт картон за симулация.

В 70-та минута сър Алекс Фъргюсън пусна в игра втори нападател в лицето на Майкъл Оуен и играта на Манчестър Юнайтед се раздвижи. Последваха няколко добри отигравания на Бербатов, за да се стигне до 86-та минута. Тогава капитанът на националния ни тим асистира с глава за единственото попадение в срещата на Антонио Валенсия.

Футболистът на Манчестър Юнайтед Фабио получи напусна принудително терена, заради травма, като все още не е ясно колко е тежка.

В другия мач от групата Волфсбург и Бешикташ завършиха 0:0.