Реал (Мадрид) разби Аякс с 4:1 в мач от група "D" на Шампионската лига. Кралският клуб вече има пълен актив от шест точки, докато холандците са без актив.

Роналдо откри резултата в 42-ата минута. След почивката момчетата на Жозе Моуриньо веднага стигнаха до втори гол. Точен бе Бензема три минути след подновяването на играта. Мойсандер намали в 56-ата минута, но това бе единственият хубав момент за холандците в мача.

След това Роналдо се развихри. Той бе точен в 79-ата и 81-ата минута. Португалецът се отчете с хеттрик в този двубой, а Реал не демонстрира голямото си превъзходство над съперника и логично би с 4:1.

АЯКС - РЕАЛ (МАДРИД) 1:4

0:1 Роналдо (42)

0:2 Бензема (48)

1:2 Мойсандер (56)

1:3 Роналдо (79)

1:4 Роналдо (81)

Вижте съставите:

Аякс: Вермеер, Алдервайрелд, Мойсандер, Блинд, Ван Рийн, Поулсен, Ериксен, Де Йонг, Сана, Бьоригтер, Бабел

Реал (Мадрид): Касияс, Пепе, Серхио Рамос, Марсело, Арбелоа, Кака, Шаби Алонсо, Есиен, Кайехон, Роналдо, Бензема