Фаворитът в група С на Шампионската лига Милан не успя да победи Андерлехт и то като домакин и така остава зад дебютанта Малага, който разби Зенит с 3:0.

Мачът в Италия не предложи особено качествен футбол на феновете, които очакваха поне да видат някоко гола на "росонерите". Въпреки непретенциозния си съперник обаче италианският тим не успя да реализира нито едно попадение и мачът завърши при нулево равенство.

Първото полувреме бе по-скучното от двете. Двата тима играха равностойно и размениха по две добри положения. Вторите 45 минути бяха по-добри за Милан, но те отново не успяха да стигнат до гол. Влезлият като резерва Ел Шаарави раздвижи играта и можеше да се разпише на два пъти, но нямаше късмет.

В следващите мачове Милан гостува на Зенит, а Андерлехт посреща Малага.