Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо остана доволен от равенството 1:1 с Галатасарай в Истанбул.

"Съперникът ни е голям отбор, има страхотни фенове. Ако имаме и 10 процента подобна подкрепа на нашия стадион, ще ни бъде достатъчно. Не се играе лесно срещу Галатасарай.

Въпреки това имахме положения, с които още до почивката можеше да убием интригата. През втората част домакините ни поставиха под напрежение. Не мога да се оплача от моя отбор, всички се стараха. Знаем какво да правим на реванша, но няма да ни е лесно", коментира Моуриньо.

Колегата му от Галатасарай Роберто Манчини също бе доволен от срещата. "Винаги трябва да играем така, както през второто полувреме. Преди това бяхме твърди прибрани в защита. 1:1 е добър резултат и имаме шансове да продължим напред", коментира той.