Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън остана доволен от успеха с 1:0 над Галатасарай, въпреки че Нани пропусна дузпа. Шотландецът записа победа номер 100 в Шампионска лига.

"Очаквахме тежък мач. През първата част те ни контраатакуваха много добре. След почивката бяхме много по-стабилни в отбрана и всички положения бяха за нас. Това беше добър първи мач в турнира. Важно е да започнеш с 3 точки, особено като се има предвид какво ни се случи през миналия сезон. След като Клуж би Брага, ни очаква интересен следващ мач в Румъния.
"Честно казано, нямам представа защо Нани би дузпата. Мисля, че той просто отиде и взе топката. Мислех, че Ван Перси трябва да я бие. Ще трябва да решаваме преди мач кой да изпълнява дузпа, вината е моя", сподели шотландецът, който допълни, че много се радва от завръщането в игра на Дарън Флетчър, който се появи на мач на "червените дяволи" за първи път след близо едногодишно отсъствие.