Мнения на двамата треньори след победата на Галатасарай с 3:2 като гост на Шалке в среща-реванш от осминафиналите в Шампионската лига по футбол:
Йенс Келер (треньор на Шалке): "Нямам обяснение за представянето ни през първото полувреме. Играхме, както и преди две седмици, без необходимата агресия, и всеки, може би с 10 процента по-малко от това, което е необходимо. Ние не бяхме достатъчно активна и концентрирани, позволихме им да контролират двубоя. През второто полувреме се справихме много по-добре. Те играха страхотно в средата на терена и това ни изненада. Не трябва да забравяме, че някои от нашите футболисти не бяха в състава днес поради контузии. Второто полувреме бе наистина много силно и няма причина да бъдем депресирани".
Фатих Терим (треньор на Галатасарай): "Сега ние сме сред най-добрите осем отбора в Европа. Цяла Турция и феновете на Галатасарай трябва да се радва на този успех. Бих искал да благодаря на всички фенове, които дойдоха в Германия да ни гледат. Искам да поздравя всички мои играчи. Прегръщам ги и ги целувам. Играчите се бориха като истински отбор на терена. Играхме като отличен европейски тим през първото полувреме. Преди да допуснем първия гол, имахме три чисти положение".
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















