Няколкостотин жители на село Брестовица се събраха на протест в центъра на населеното място с искане да бъде незабавно намалена цената на питейната вода.
Снимка:
btvnovinite.bg
Те поискаха и да бъдат изградени нови безопасни за здравето сондажи.
Снимка:
btvnovinite.bg
Гражданското недоволство започна, след като стана ясно, че от чешмите тече вода с 33 пъти манган над нормата.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















