51-годишният мъж, който се самозапали пред Президентството вчера продължава да е на командно дишане, съобщиха от пресцентъра на „Пирогов”.
Днес предстои да бъдат прегледани раните му и да му бъде направена превръзка отново. Остава опасността за живота му.
Вчера около обед ковачът Димитър Димитров се запали пред Президентството. Служители на НСО го изгасиха. Преди няколко дни той е потърсил лекарска помощ заради инфарт и високо кръвно.
-
Президентът издава указ за изборите за кмет на Варна
-
Варненци ще избират кмет на 30 юни
-
Бдение в памет на Пламен Горанов в 5 града
-
От юли пада монополът на ЕРП-тата
-
ЕС се намесва, ако България застраши ЧЕЗ
-
Варненци поискаха оставката на общинарите с торба охлюви
-
До два месеца ДКЕВР решава за лиценза на ЧЕЗ
-
Протестиращите от палатковия лагер във Варна обявиха гражданско неподчинение
-
ЧЕЗ отказа да плати обезщетения за токов удар, оправда се с буря
-
ДКЕВР съставила 23 акта на ЕРП-тата, съдът ги отменил
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google