Гонка в центъра на София завърши с тежка катастрофа и двама пострадали, съобщи БНТ.
Снимка:
Надежда Дойчева/ Фейсбук
Инцидентът е станал на кръстовището на булевардите „Васил Левски” и „Патриарх Евтимий” около 23 ч.
Снимка:
Галин Панчев/Фейсбук
Пострадалите са настанени в болница.
Снимка:
Галин Панчев/Фейсбук
Според очевидци заради гонката между два автомобила единият е навлязъл в насрещното и се е ударил в друга кола.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















