Силвестър Сталоун избра Мария Бакалова за главната роля в следващия си филм

Актрисата ще влезе в ролята на наемен убиец

Редакторски екип Редакторски екип

Публикувано в  17:44 ч. 11.02.2025 г.

Холивудският актьор и продуцент Силвестър Сталоун, който е и посланик на Доналд Тръмп в Холивуд, избра Мария Бакалова за главната роля в следващия си филм - "Моят шедьовър".

Актрисата ще влезе в ролята на наемен убиец и ще си партнира, освен със Сталоун, и с Райън Рейнолдс и Кенет Брана.

Предишната голяма роля, поверена на Бакалова, е на Ивана Тръмп в лента за живота на сегашния президент на Съединените щати – „Стажанта“, определян като антиТръмп филм.

Междувременно у нас беше спряна рекламата с Бакалова, инициирана от Министерството на външните работи.

Целта на кампанията е да помогне на българите при кандидатстване за виза за Съединените щати. Месец след началото ѝ всички материали, на които присъства актрисата, бяха премахнати от сайта на проекта и от социалните мрежи, без Външно да съобщи официална причина за това.

Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase

Последвайте btvnovinite.bg във VIBER

Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM

Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK

Последвайте btvnovinite.bg в TIKTOK