Свършиха транзитните регистрационни номера за автомобилите в КАТ- Бургас. Новите коли се транспортират с автовози за регистрация в КАТ или на риск без никакви номера.

Общественото недоволство расте.

 „Рискуват хората да си приберат колите от някоя точка на България до съответното място. Според мен е крайно неправилно, те не са виновни, а пък ще излязат виновни и ще бъдат санкционирани", коментира един от потърпевшите в създалата се ситуация Димо Димов.

От полицията заявиха, че има обявена обществена поръчка за изработка на регистрационни табели. Все още не се знае кога ще бъдат готови.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google