Кметът на София призовава собствениците на национални и частни музеи и галерии да се присъединят към инициативата
По нареждане на кмета на София Йорданка Фандъкова музеите и галериите, управлявани от Столичната община, ще работят безплатно в Деня на Националния празник - Трети март. Това съобщи пресцентърът на Общината.
Столичани ще могат да посетят безплатно музея под базиликата „Света София", Софийската градска художествена галерия, парка-музеи „Врана", както и Зоологическата градина.
Кметът на София призовава собствениците на национални и частни музеи и галерии да се присъединят към инициативата, като отворят вратите им безплатно за гражданите и за гостите на София.
-
Сан Стефано 137 години след мирния договор
-
България чества 137 години от Освобождението (ОБЗОР)
-
Зарята за Трети март (ВИДЕО)
-
Президентът: В този ден българите заставаме като един
-
"Атака": От турско иго ни освободи Русия, не ЕС (ГАЛЕРИЯ)
-
Тържествена смяна на караула на Трети март в София
-
Патриарх Неофит се помоли за доблестните воини, дали живота си за свободата
-
Тържествено издигане на националния флаг на Трети март (СНИМКИ)
-
„Трети март - три войни - три съдби" във Военноисторическия музей
-
Борисов поздравява за Трети март: Свободата е право, но и отговорност
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google