Протест блокира за кратко голям столичен булевард. Причина е недоволството на собственици на имоти край „Ломско шосе”.
Снимка:
btvnovinite.bg
Местните са против цените, на които общината предлага да откупи земите им.
Отчуждаването на собствеността е заради разширението на шосето.
За местните обаче обезщетението от 15 стотинки до 25 лева за квадратен метър е подигравка.
Снимка:
btvnovinite.bg
Общинският съветник Калоян Паргов заяви, че ще бъдат поискани нови оценки за имотите.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















