Намеренията за отмяна на забраната за пушене обсъждаха присъстващите на протеста тази вечер. Противници на кабинета „Орешарски” излязоха на 112-и път.
Протестиращите отново извървяха пътя от Министерски съвет до служебния вход на Народното събрание и скандираха "Оставка". По-рано днес в социалната мрежи започна организация за още един протест - срещу пушенето в заведенията.
„За мен пушенето, особено за хора, които са непушачи е много по-вредно. Не мисля, че е приемливо това, което смятат да направят”, коментира Живка Ганчева, която беше на протеста. Според МВР на шествието е имало около 60 души.
-
Една година от окупацията на Алма Матер
-
На #ДАНСwithme задържани няма, записани са личните данни само на 21 души
-
Оградите пред парламента били незаконни дарения от фирми за МВР (ОБНОВЕНА)
-
Протестиращите с прощална снимка пред парламента
-
Парламентът се освободи от депутатите и от оградата (ОБНОВЕНА)
-
1 г. протести: Време е за „ДАНСnomore” (СНИМКИ)
-
Една година #ДАНСwithme - акции в цялата страна
-
333-ия ден на #ДАНСwithme остана неуважен от успелия човек на 33
-
300 дни протести - Пеевски отново на фокус
-
Младежи на протест срещу увеличените заплати на депутатите
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google