Трима маскирани са обрали оборота на бензиностанция в София миналата нощ.
Грабежът е станало в 2:45 ч. Взети са 1000 лв., машина за винетки и цигари. Огледът на място продължава.
Снимка:
БГНЕС
След като взели парите, обирджиите избягали с кола.
МВР съобщи, че маскираните нападатели заплашили служителката на бензиностанцията само вербално, не са използвали оръжие.
Жената видяла в ръцете на един от тях брадва. Не оказала съпротива и не пострадала.
Снимка:
БГНЕС
Полицията издирва извършителите.
От пътната агенция обясниха, че веднага след обира тол системата е блокирала машината за винетки.
Устройствата работят само с карти, но не съхраняват никакви данни и шофьорите, пазарували в обраната бензиностанция нямат основания за притеснение.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















