Две коли са се ударили тази нощ на „Орлов мост“ в София. Снимки от катастрофата бяха публикувани във фейсбук групата  Етюд-и-те на София/Sketches of Sofia.

Снимка: Етюдите на София
Катастрофа на Орлов мост

Две коли буквално се помляха на Орлов мост от бързане. А джипа излетя като по филмите и допълнително се удари и в ъгъла на един от постаментите на орлите, преди да спре в локалното.

Молим ви: Не бързайте при мокра настилка! По-добре да стигнете с 20 секунди закъснение, пред това изобщо да не стигнете.
 
Снимка: Етюдите на София
Катастрофа на Орлов мост
П.П. Орлите също така на са ви мишени. Стига ги целете. А постамента е от гранит и е издържал на бомбардировките през Втората Световна. Само го драскате“, пише авторът на снимките.

Снимка: Етюдите на София
Катастрофа на Орлов мост

По негова информация няма пострадали при инцидента.

Междувременно днес отново ще се проведат протести в цялата страна срещу войната по пътищата.

Вълната от недоволство отключи катастрофата на столичния бул. „Сливница“ на 8 май, при която 18-годишен шофьор отне живота на 24-годишната Ани и 22-годишния Явор.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google