Във връзка с пандемията правителството отпусна допълнителни средства за медиците на първа линия.

Предвижда се за лекарите и персонала да се насочат 54 млн. лв.

Освен това за COVID тестове ще се осигурят още 40 млн. лв.

Предвижда се те да бъдат използвани през следващите няколко месеца.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google