Пиян шофьор уби трима свои спътници при инцидент преди година в Хисар. Делото влезе днес във Върховния касационен съд.

Подсъдим е 21-годишният Ганчо Василски. Той е седнал зад волана с над 2 промила алкохол.

Василски се призна за виновен и две съдебни инстанции му дадоха шест години затвор.

Адвокатът му обжалва наказанието. Според него починалите са осъзнавали, че се качват при пиян шофьор.

Почернените родители искат максималното наказание.
 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google