В bTV Новините продължаваме да питаме: „Докога?!“ — и да търсим отговора с ваша помощ. Защо губим средно по 28 деца на година в катастрофи по пътищата в страната?
Сред първите сигнали за нарушители е и този за серия водачи, които не спазват правилата.
Само за 15 минути пътник заснема няколко нарушители по автомагистрала „Тракия“ - в отсечката от София към Ихтиман.
Става дума за немалко шофьори, които карат в аварийната лента в опит да изпреварят колоната от автомобили.
Войната на пътя всеки ден отнема децата, родителите, приятелите ни. Докога ще губим най-близките си във война, която не сме започвали?
Време е да сложим край на черната статистика.
Ако станете свидетел на нарушение — снимайте. Снимайте джигитите, опасното шофиране, безумието на пътя, както и бездействието на институциите.
Изпратете видеото до bTV Новините, „Аз, репортерът“ и всички платформи на bTV.
Няма да спрем да търсим отговорите. Ще продължим да задаваме въпроса: ДОКОГА!?
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google






















