Огромно дърво падна и на входа на Морската градина във Варна.
Снимка:
btvnovinite.bg
От местната община съобщиха, че дървото, което е на повече от половин век, е паднало вследствие на ВиК авария, която е подкопала кореновата му система.
Снимка:
btvnovinite.bg
От ВиК дружеството в града обаче обясниха точно обратното – първо е паднало дървото и така е предизвикало аварията.
Снимка:
btvnovinite.bg
По принцип в сервитута на тръбопровода не трябва да има трайни насаждения, но се предполага, че с времето дървото е развило твърде много кореновата си система.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google






















