Експремиерът ще "посрещне добре" онези, които евентуално ще се осмелят да го арестуват
„Забранил съм на апарата на партията, на всички, над които имаме власт, да участват на протест”. Това каза пред журналисти лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. „За нас са гласували над 1 100 000 души. Над тези хора нямам власт”, заяви той.
„Една държава, в която всяко управление ще се посреща с протест, ще има напрежение, върху което и да е правителство – не е добро. Учудвам се днес, с това решение, което взеха, те взривиха нета, взривиха хората. Сега никой не може да го оправдае”, каза бившият премиер.
Борисов коментира и евентуалната възможност да бъде арестуван. „Милион и 100 хиляди са гласували за мен - как ще дойде? Добре дошли като дойдат, ще ги посрещна добре”, каза той.
-
Една година от окупацията на Алма Матер
-
На #ДАНСwithme задържани няма, записани са личните данни само на 21 души
-
Оградите пред парламента били незаконни дарения от фирми за МВР (ОБНОВЕНА)
-
Протестиращите с прощална снимка пред парламента
-
Парламентът се освободи от депутатите и от оградата (ОБНОВЕНА)
-
1 г. протести: Време е за „ДАНСnomore” (СНИМКИ)
-
Една година #ДАНСwithme - акции в цялата страна
-
333-ия ден на #ДАНСwithme остана неуважен от успелия човек на 33
-
300 дни протести - Пеевски отново на фокус
-
Младежи на протест срещу увеличените заплати на депутатите
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google