Година отсрочка за закриването на училището в горнооряховското село Поликраище. Новината дойде лично от министъра на образованието Красимир Вълчев, няколко часа след мирния протест на жителите на три села срещу решението на общинския съвет в Горна Оряховица.
Снимка:
btvnovinite.bg
Родители казват, че са доволни от колектива и от отношението към децата.
„Основанието на Общинския съвет на Горна Оряховица е намаленият брой ученици, недобро качество на образованието, с което категорично не сме съгласни“, коментира учителят Тодорка Павлова.
Снимка:
btvnovinite.bg
И според министъра на образованието в училището има проблеми. Вместо закриване обаче, предложи отсрочка от година - с условия.
Снимка:
btvnovinite.bg
Снимка:
btvnovinite.bg






















