Станислав Манолев блесна за Фулъм в контрола срещу Портсмут, която бе играна във вторник на затворени врата тренировъчното игрище на лондонския клуб. Фулъм победи с 5:2, а Манолев реализира 2 от головете на своя отбор.

Той започна като титуляр и игра до 74-ата минута. Димитър Бербатов бе извън състава, а като цяло в срещата бяха използвани играчи, които по-често са резерви и тези, които бяха привлечени през януари.

Манолев вкара третия и четвъртия гол за своя отбор. В 61-ата мин. той направи 3:1 с удар от над 20 метра. В 70-ата българинът отново се разписа след пас на Родайега.

Преди попаденията на Манолев, Портсмут поведе в 36-ата мин. чрез Акинд, а преди почивката Петрич изравни. В началото на второто полувреме Родайега доведе нещата до обрат, а последният гол за Фулъм реализира Еманюелсон. Крайното 5:2 оформи Харис малко преди края на срещат.