Попадение на българския национал Станислав Манолев беше отменено в мача на втория отбор на ПСВ (Айндховен) срещу Фортуна Ситард.

Двубоят, който бе от осмия кръг на второто ниво на холандския шампионат, завърши 0:0.

''Филипсите'' обаче не се представят добре и се намират на 18-о място от 20 отбора с актив от шест точки.

Наред с младите таланти на ПСВ, на терена бяха и опитните Флориан Йозефсон, Абел Тамата, Петер ван Оойен и Манолев.

Българинът се представи на високо ниво, извади жълт картон на персоналния си противник Линсен в 12-ата минута. В 27-ата минута домакините от ПСВ стигнаха до попадение, което беше отбелязано от Манолев, но страничният рефер маркира засада.

Българският национал получи топката близо до гредата от Петер ван Оойен и не сгреши, но реферът прецени, че попадението не може да бъде зачетено.