Георги Пеев донесе победата на Амкар с 2:0 над Том в мач от първия кръг на футболното първенство на Русия. Двубоят ще се запомни с един своеобразен рекорд, тъй като през цялото време на терена бяха шестима български футболисти: Петър Занев, Захари Сираков, Георги Пеев и Благой Георгиев в отбора на Амкар и Живко Миланов и Пламен Николов в отбора на Том.

Още във втората минута на мача за нарушение на защитника на гостите Владимир Риков бе отсъдена дузпа в полза на Амкар. Зад бялата точка застана Георги Пеев, който с точен удар в десния долен ъгъл откри резултата - 1:0 за Амкар.

В 10-ата минута Владимир Риков игра с ръка в наказателното поле, за което получи червен картон, и бе отсъдена нова дузпа за Амкар. Пеев отново бе изпълнител на дузпата и отново бе точен - 2:0 за Амкар.

В 72-ата минута пък Живко Миланов получи жълт картон.