Рядък шанс през този сезон получи Борис Галчев в своя Динамо (Букурещ) и изигра втория си цял мач в румънското първенство. Това той направи при домакинския успех с 4:2 над Търну Северин в последна среща от 18-ия кръг.

Досега бившият играч на ЦСКА бе играл само в две срещи от шампионата, като в едната обаче се появи като резерва.

Заради влошилото се време, както у нас, таки и при северните ни съседи срещата, която предложи доста голове, обаче премина при слаб зрителски интерес и на стадиона присъстваха едва около 150 зрители.

Гостите поведоха в резултата с гол от дузпа на Някша в 15-ата минута. Преди почивката "кучетата" изравниха с попадение на Матей в 34-ата мин., а през второто полувреме бе реализиран и пълния обрат. Дънчулеску бе точен за 2:1 в 47-ата мин., след което последваха и още 2 бързи гола на Алексе в 51-ата от дузпа и Цучудян в 56-ата минути. Веднага след това Търну Северин остана с човек по-малко след червен картон на Кадер, който удари без топка Галчев. Българинът реагира остро, но съдията му показа само жълт картон. Въпреки численото неравенство гостите стигнаха до гол и в 80-ата мин. французинът Томас оформи крайното 4:2.

В класирането Динамо е едва 7-и с 29 точки, докато Търну Северин е непоклатимо на последното място с едва 9 точки.