Юношеският национален отбор на България до 19 години загуби от Австрия с 1:2 във втора среща от европейските квалификации в група 1, които се провеждат в Унгария.

Млдите български футболисти поведоха с 1:0 още в 6-ата минута с гол на нападателя на Черноморец (Бургас) Милчо Ангелов, но само в рамките на четири минути- в 70-ата и в 74-ата, австрийците ни обърнаха до 2:1. И двата гола реализира резервата Александер Франк.

Поражението намали доста сериозно шансовете на българите да се класират за втория квалификационен кръг, които в следващия мач играят с аутсайдера Андора. Австрия и Унгария при равенство по между си обаче със сигурност ще завършат на първите две места и ще се класират директно.

Състав на България: Анатоли Господинов, Радослав Терзиев,
Петър Чобанов, Георги Радев, Лазар Марин, Георги Стоичков, Георг Илиев, Борислав Цонев, Станислав Дрянов (65 - Запрян Запрянов, 84 - Александър Василев), Кристиян Петков, Милчо Ангелов (46 - Кирил Десподов).