Директорът на националните отбори Наско Сираков каза, че е недоволен от поведението на някои играчи по време на мача с Англия, който загубихме с 0:4. Той обаче не разкри конкретни имена. Сираков сподели мнението си за мача при пристигането на отбора на аерогара "София".

"Изводите ще правим тепърва. Но по-малко от 24 часа след края на срещата мога да кажа, че съм крайно разочарован от поведението на някои футболисти. До 70-ата минута не мога да кажа, че съм бил недоволен от поведението на отбора. Показахме, че можем да играем като равен с равен с Англия и накрая се сриваме за 20 минути. И всичко това, че някои хора на терена са решили да не поддържат на ниво тактическата дисциплина през всичките 90 минути. Жалкото е, че тези момчета демонстрират такова поведение и не осъзнават какво могат да постигнат от един добър резултат срещу този съперник и на този стадион. Във всеки мач създаваме голови положения и ги пропускаме, като най-нормалното нещо е да загубиш при такъв развой. Сега обаче ни чака мач, който трябва да спечелим на всяка цена. Равенство или поражение срещу Черна гора ще бъде катастрофа за целия български футбол. А какво ще стане при това положение, няма смисъл да гадаем. Като имаме предвид класите на двата отбора, загуба за България от Англия е най-логичното нещо. Но на базата на това, че не се изпълнява това, което е казано, поводът за притеснение остава, защото подобно поведение може да ни провали в други мачове.Ако спечелим обаче във вторник, мисля че вчерашната ни загуба в Лондон по никакъв начин няма да се отрази на шансовете ни за класиране. Ако играем както вчера, би трябвало да победим черногорците. Притесненията ни са да не се случи да играем по-зле от вчера", каза Сираков.