Младежките национални отбори по футбол на България и Русия завършиха 3:3 в европейска квалификация. Вижте какво казаха двамата треньори след края на мача:

Михаил Мадански (селекционер на България):

"Смятам, че се получи добър мач. Нашият отбор се държеше доста равностойно в определени моменти. Първото полувреме дадохме инициативата на руския отбор, това бяха критичните ситуации след 1:1, но смятам че второто полувреме заслужавахме да победим с оглед на факта, че руският отбор наистина е класа в нападение. Ако не беше тази детинска грешка, която отдаваме на неопитността на младостта и т.н. на Мунин, аз бях убеден, че ние ще победим в този мач.

Ние сме най-малкият по възраст отбор в Европа. Вие видяхте, че днес имахме момчета '94, '95, '96 година, които играха много добре срещу връстниците си и това на мен ми дава надежда за в бъдеще да дишаме по-спокойно в българския футбол. Ще се борим за първото място. Аз не виждам да сме с нещо по-слаби или по-лоши от останалите отбори", коментира Мадански.

Николай Писарев (селекционер на Русия):

"Мисля, че мачът се хареса на феновете, но за треньорите на двата тима това беше съвсем друг мач. Това ем младежкия футбол. Грешките в защита бяха детски. Време е футболистите да играят като възрастни. Все пак това е възраст, в която футболистите играят в професионални клубове и детско-юношеските грешки, трябва да са дотук.
В групата силите се изравнени, всеки взима точки от всеки, затова всичко е пред нас. Всичко е възможно, никой не е загубил шансове".