Отборът на Черноморец победи състава на Пирин с 3:1 като гост пред 3500 зрители в последната среща от 21-ия кръг на "А" група. Срещата се игра на ремонтирания стадион "Христо Ботев" в Благоевград. Резултатът бе открит още в 8-та минута, след като Рикардо Андре бе точен за "акулите". Само две минути по-късно играчите на Красимир Балъков стигнаха и до второ попадение.

Името си сред голмайсторите записа и Фернандес, след като успя да преодолее двама защитници. Интригата в двубоя върна Хайри, който си отбеляза автогол за 1:2. В 72-та минута Морис оформи и крайния резултат с точен изстрел от шест метра.

Победата е хубав подарък за наставника на Черноморец Красимир Балъков, който днес празнува рожден ден. Така тимът от Бургас заема седма позиция с актив от 34 точки, а Пирин е девети с 31.