Монтана 2003 победи гостуващия Левски с 83:66 точки в мач от 26-ия на Националната баскетболна лига за жени.

Най-резултатна за домакините беше Радостина Славова с 22 точки и 10 борби. Катя Кордова завърши с 19 точки, 10 борби и 6 асистенции, а Милена Томова реализира 19 точки. За Левски с 15 точки се отличи Нели Пашева, а 12 точки отбеляза Даниела Петева.

Втора победа за сезона в първенството записа отборът на
Рилски спортист, който постигна домакински успех над Берое (Стара Загора) с 59:53 точки. Домакините изоставаха с 16 точки на почивката, но изиграха страхотно второ полувреме, в което обърнаха резултата и спечелиха мача.

Ан Фаръл бе най-резултатна за Рилски спортист с 15 точки и 9 борби. Цветелина Николова добави 12 точки, а Вероника Джикова направи "дабъл-дабъл" - 10 точки и 11 борби. С "дабъл-дабъл" за гостите завърши Дафни Фрийсън - 13 точки и 15 борби.

Дунав 8806 пък спечели убедително домакинството си на Хасково 2012 с 91:65.