Лидерът в "А" група ЦСКА победи македонския Вардар (Скопие) с 4:0 в контролна среща, играна на стадион "Българска армия". С два гола за успеха на "червените" се отличи халфът Петър Стоянов, а веднъж се разписаха Мишел Платини и Антон Карачанаков.

Треньорът на ЦСКА Милен Радуканов започна с експериментален състав, като сред титулярите бяха юношите Ангел Грънчов и Младен Люсков, както и рядко играещите в официални мачове Петър Стоянов и Павел Виданов.

Мишел Платини откри резултата в 30-ата минута след прецизно изпълнение на пряк свободен удар от границата на наказателното поле.

Две минути преди почивката Платини свали топката в наказателното поле и Петър Стоянов с удар отблизо направи 2:0. 15 минути след почивката отново Стоянов бе точен с хубав удар от воле извън наказателното поле.

Крайното 4:0 оформи резервата Антон Карачанаков, който намери мрежата с техничен прехвърлящ удар две минути преди края.

Съставът на ЦСКА: Макенджиев, Люсков (82-Христов), Виданов, Грънчов, Адемар, Янчев (70-Хайредин), П. Стоянов, Нелсън (48-Якимов), Платини, Трифонов (78-Карачанаков), Мораес (78-Йовчев)