ЦСКА постигна успех срещу Етър с 3:1 в мач от седмия кръг на "А" група. "Червените" вечи имат 11 точки и са шесто място в класирането. Тимът от Търново остава с три точки и е на 14-о място във временното подреждане. Това бе шести пореден неуспех за отбора на Цанко Цветанов.

Изненадващо гостите поведоха в резултата. Точен бе Ахмед Хикмет в 30-ата минута. Той бе изведен от съотборниците си и остана сам срещу Черни. Хикмет не сбърка при тази ситуация и отбеляза първия гол в мача.

"Армейците" стигнаха до равенството минута преди края на първата част. Сержиньо стреля, ударът му бе париран, но при добавката той не сбърка - 1:1.

В 54-ата минута ЦСКА поведе с 2:1. Бандаловски изведе Тасио, който бе точен от 2 метра.

В 70-ата минута Анисе бе спънат в наказателното поле и столичани получиха право да изпълнят дузпа. Именно Анисе бе точен от бялата точка - 3:1.

ЦСКА - Етър 3:1

0:1 Хикмет (30)

1:1 Сержиньо (44)

2:1 Тасио (54)

3:1 Анисе (71)
Вижте съставите:

ЦСКА: 12.Черни, 4.Венков, 19. Попов, 66. Крачунов, 11. Бандаловски, 8. Саша, 5. Янчев (к), 10. Сержиньо, 99. Присо, 17. Анисе, 71.Карачанаков

Етър: 1. Цанков, 30. Маркес, 6. Т.Трифонов, 3. Макенеджиев, 28. Атанасов, 4. Петров, 7. Анев, 10. Хикмет, 14. Садула, 22. К.Трифонов, 9. Едуардо