ЦСКА постигна втора победа на контролите от лагера в Турция след успех с 1:0 срещу чешкия Славия (Прага). Омар Косоко отбеляза единствения гол в мача в 75-ата минута.

Двубоят изобилстваше от груби единоборства, като чехите дори получиха червен картон, след като реферът показа втори жълт на Ричи, а след това на негово място влезе резервен футболист.

Преди почивката Косоко можеше да вкара за ЦСКА, а за Славия добра възможност пропусна Буджема, чийто удар бе спасен от вратаря Райс Мболи.

След почивката Апостол Попов стана жертва на грубата игра на чехите, като бе заменен принудително от Здравко Илиев. В 69-ата минута Косоко отново бе на върха на атаката, а ударът му бе отразен от вратаря на Славия, след което при добавката Марсиньо пропусна от няколко метра.

Косоко увенча добрата си игра с гол в 75-ата минута, който се оказа и единствен в мача. Нападателят получи хубав извеждащ пас от Жереми Фо-Поре и успя да прати топката в мрежата - 1:0.