ЦСКА победи третодивизионния Сливнишки герой с 1:0 в контрола, играна на стадиона в комплекса "Царско село", с гол в 30-ата секунда на мача.

Тогава Венцислав Василев настигна топката до самата аутлиния и центрира в наказателното поле, където бразилецът Марсиньо от около 13 метра с левия крак откри резултата - 1:0 за ЦСКА.

В 18-ата минута след добро центриране от фаул на Антон Карачанаков бразилецът Марсиньо бе близко до втория си гол, но ударът му срещна гредата.

В 25-ата минута Сливнишки герой имаше най-чистото си положение в мача: Николай Иванов излезе на добра позиция, но чешкият вратар на ЦСКА Томаш Черни спаси удара му.

През второто полувреме треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов пусна нови 11 играчи на терена и мачът на определени моменти бе равностоен. В 85-та минута Петър Петров можеше да вкара втори гол за ЦСКА, но ударът му срещна левия стълб на вратата на третодивизионния отбор от Сливница.