Локомотив (Пловдив) спечели с минималното 1:0 срещу втородивизионния Любимец в приятелски мач, който се проведе на стадион "Пловдив". Единственият гол падна в края на първата част. Попадението беше реализирано от защитника Мартин Кавдански, който се възползва от груба грешка в защитата на гостите.

В началото на втората част главният съдия Георги Кабаков прекрати мача заради грубата игра на Любимец срещу домакините от Локомотив. Все пак двата отбора доиграха срещата, а административният директор на пловдивчани Атанас Узунов беше главен арбитър.

В петък от 14 часа отново на стадион "Пловдив" тимът на Локомотив ще играе приятелски мач с Евроколеж. Това ще бъде последна контрола за "черно-белите" преди началото на пролетния дял от шампионата в "А" група.