Славия постигна трета победа по време на подготовката си в Турция. "Белите" надиграха с 2:0 Самсунг (Република Корея), а головете, вкарани от Атанас Курдов от дузпа и Радослав Василев, паднаха след почивката.

През първата част играта беше равностойна. Удари от дистанция на олмайстора Атанас Курдов и новото попълнение Цветомир Панов не попаднаха във вратата на корейския отбор.

В 30-ата минута Галин Иванов почувства болки в левия крак и отстъпи мястото си на намиращия се на проби словенец Тадей Апатич.

В началото на второто полувреме Панов беше съборен в наказателното поле и Курдов реализира отсъдената дузпа. В 67-ата минута словенецът Апатич центрира към Василев, който оформи крайния резултат 2:0.

Това е общо четвърта победа за "белите" в контролите по време на зимната пауза. До момента отборът няма допуснат гол в четирите си срещи, играни през януари и февруари.

Следващата приятелска среща на Славия по време на лагера в Анталия е на 9 февруари с молдовския Тираспол.