Локомотив (София) и Черно море завършиха 0:0 в скучен мач от седмия кръг на първенството.

Двубоят на Националния стадион "Васил Левски" започна мудно. В деветата минута Черно море направи добра атака, но Манолов бе притиснат от съперник и не можа да отправи хубав удар. След това играта продължи без кой знае какви интересни положения пред двете врати. В 23-ата минута отново гостите от Варна пробваха да направят нещо. Марчев обаче се засуети и топката му бе отнета.  В 36-ата минута Добрев от домакините шутира отдалеч, но топката мина на метър от гредата. Така първата част завърши без голове.

Второто полувреме започна с пропуск на Искрен Писаров. Той не можа да засече топката на голлинията, а имаше и претенции за дузпа. Стефан Спасов обаче бе категоричен, че срещу него не е имало нарушение. Последваха скучни минути, в които малцината зрители на трибуните се чудеха защо са дошли на стадиона. Накрая се стигна до нерви, защото локомотивци претендираха за дузпа и наобиколиха съдията. Той обаче не им даде такава и срещата завърши, както и започна - 0:0.