ЦСКА победи Ботев (Враца) с минималното 1:0 в приятелска среща, играна на стадион "Българска армия". Единственото и победно попадение в двубоя реализира влезлият като резерва Нджонго Присо. Африканецът се разписа в 87-ата минута след самостоятелен рейд.

Мачът беше наблюдаван и от единия от собствениците на "армейския" клуб Димитър Борисов.

Двата отбора започнаха с добра игра и в 18-ата минута Мишел Платини имаше добра възможност да открие резултата, но от метър пред наказателното поле изпрати топката в гредата и тя излезе в аут. До края на първата част не се случи никаква по-опасна ситуация. Второто полувреме не показа кой знае колко атрактивен футбол, като атаките между двата тима доста се поразредиха.

В 83-ата минута Николай Христов получи аркада и беше заменен от Амендола. В почти самият край на мача Присо направи самостоятелен рейд и успя да изпрати топката във вратата на Митов, с което резултатът стана 1:0 в полза на ЦСКА. До края на мача друг гол не падна и срещата завърши 1:0.