В лагера на Левски не бяха особено словоохтливи след тежката загуба с 0:3 в дербито с ЦСКА. Вижте какво казаха Мирослав Иванов и Дъстли Мюлдер.

Мирослав Иванов: "Не знам какво да кажа. След всеки мач излизаме и говорим някакви неща, но нещата не се получават. Загубихме мача за десет минути. До гола стояхме добре. Имахме две ситуации на Генков, но не успяхме да отбележим. След гола всичко се обърка. През второто полувреме имахме 3-4 положения, но не можем да вкараме и това е.

Остава ни само да работим и да се опитаме да измием този срам, който се получи. Шокиращо е да ти вкарат три гола за десет минути. Опитахме да се върнем в мача. Трудно вкарваме и това се вижда. Не се случват нещата при нас. Може би ръководството отново трябва да вземе някакви решения. Футболистите сме най-големите виновници. Факт е, че играем слабо".

Дъстли Мюлдер: "Не започнахме добре. Не играхме добре. Получихме три бързи гола. Трудно беше да се върнем след това. Не знам каква е причината за слабото ни представяне. Можем да играем много по-добре, но днес не се получи".