Локомотив (София) победи Локомотив (Тбилиси) с 2:0 в контролна среща, играна по време на зимния подготвителен лагер на двата отбора в Турция.

В 26-та минута след изпълнение на ъглов удар топката попадна в Даниел Пеев, който центрира отново и Крум Бибишков с глави изпрати топката в мрежата на Ткемалдзе - 1:0 за Локомотив (Сф).

Само четири минути по-късно българският тим поведе с 2:0, като отново отлична проява имаше Даниел Пеев, който от пряк свободен удар от около 23-24 метра изпрати топката в долния десен ъгъл на вратата на съперника.

Второто полувреме също донесе немалко емоции. В 69-та минута Марчо Дафчев получи директен червен картон, след като спря непозволено откъсващ се грузински футболист.

В следващата минута бе отсъдена дузпа в полза на Локомотив за игра с ръка в наказателното поле на грузински защитник, но от бялата точка Антонио Павлов пропусна, по-точно - грузинският вратар спаси удара му.

Треньорът на Локомотив (Сф) Емил Велев започна със следния стартов състав: Галев, Манолов, Велков, Бранеков, Янев, Димитров, Том, Телкийски, Бибишков, Петков, Пеев
По-късно на терена се появиха Митрев, Добрев, Писаров, Цанков, Уилкер, Илиев, Павлов, Борносузов, Дафчев, Василев и Дюлгеров.