Локомотив (Пловдив) завърши лагера в Банско с убедителна победа над едноименния местен тим с 4:0 в среща от четиристранния приятелски турнир в комплекса "Пири", в който участват още Черно море и Славия.

Базил Де Карвальо откри резултата в 25-ата минута с удар по тревата, а след половин час игра отново той се разписа след асистенция на Йордан Тодоров отдясно.

Четири минути преди почивката Дарио Захора напредна по дясното крило и центрира отлично към непокрития Драги Коцев, който отблизо засече в мрежата за 3:0.

След почивката двамата треньори извършиха множество смени. В 64-ата минута Иван Топузов от домакините получи червен картон за умишлено задържане с ръце на Христо Златински.

В самия край Сержиньо проби от дясно в наказателното поле, където беше повален от Зефир Катунчев. Главният арбитър Ивайло Стоянов отсъди дузпа и показа червен картон на бранителя на Банско, а Дарио Захора стреля точно от бялата точка, записвайки първия си гол с "черно-бялата" фланелка.

Пловдивчани се прибират в Пловдив по-късно през деня, а във вторник заминават на лагер в Австрия.