Това съобщи министърът на енергетиката Румен Овчаров. Той очаква да посети Москва, но още не е получил покана от руска страна. Министър Овчаров каза това преди първото заседание на правителството на 2006 година. Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















