Това съобщи за Би Ти Ви временно управляващият мисията ни Атанас Младенов.

Полицейските власти в Италия са поискали официална молба от нашето правосъдно министерство, за да започне разследване срещу фирмата-фантом. Това се налага, тъй като престъплението е извършено на наша територия.

Според Младенов някои от българите вече са заминали обратно. Останалите все още не могат да бъдат издирени от посолството ни.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google