18-годишно момиче от Перник беше открито мъртво, два месеца след като изчезна безследно.
Криминалната история беше допълнена от още един инцидент. Единият от двамата задържани за убийството на Мирослава се самоуби. Развръзката – от Миролюба Бенатова.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















