Националът Валери Божинов игра 43 минути при загубата на Парма като гост на Болоня с 1:2 в двубой от 35-ия кръг на Серия "А". Българинът беше заменен в края на първата част от Франческо Лунардини. Отборът на Парма излезе напред в резултата чрез Биабиани, но с два гола на Марко Ди Вайо съответно в 38-та и 50-та минути Болоня се поздрави с успеха. Така в класирането Парма е на десета позиция с 46 точки, а Болоня е на предпоследното 17-то място с 39.

В същото време съставът на Ювентус записа класическа победа срещу Бари с 3:0. Винченцо Якуинта откри резултата в 53-та минута, а в 69-та Алесандро дел Пиеро удвои от дузпа. Крайното 3:0 оформи Якуинта малко преди края на срещата. Така в класирането в Серия "А" тимът на Ювентус е на шесто място с 54 точки, а Бари е 12-ти с 43.