Гари Спийд е говорил за намерението да отнеме живота си в смс към жена си, дни преди да се самоубие, разкри вдовицата на бившия селекционер на Уелс.
Вдовицата на Спийд призна, че "са си разменили думи" вечерта преди смъртта му и тя е изкарала нощта в колата, след като не е успяла да се прибере в дома им.
В нощта преди смъртта на 42-годишният Спийд, двамата са организирали вечеря, когато селекционерът шеговито е скочил в басейна на къщата им и е показал страхотно благоразположение на духа.
В края на миналата година той беше открит мъртъв. Бившият полузащитник на Лийдс, Евертън и Нюкасъл пое Уелс през февруари миналата година.Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















